Deniz

özel ihtiyaçlarını karşılayan etkin çözümler,

PPG deniz kaplamalarda bir dünya lideridir. Biz dünyanın en zorlu deniz koşulları ve ortamları bazı müşterilerin varlıklarını korumak fit-için-amaçlı ürünler ve hizmetler geliştirmek.

Bu bize tahmin ve küresel deniz kaplamalar endüstrilerinin zorlukları karşılamak sağlayan sadece bizim deneyim değil – bizim küresel operasyonları ve bize güvenilir bir iş ortağı yapmak güvenilir ürünlerdir.

Amacımız müşterilerimizle yakından çalışarak en etkili çözüm sunmak ve kendi özel ihtiyaçlarına daha büyük bir anlayış kazandırmaktır. Bu yaklaşım sayesinde, biz dünya çapında ünlüdür kendisi için pazar lideri deniz kaplamalar geliştirmek mümkün olmuştur.

Yeni-inşa

Kaplamalar, yeni bir kap içinde, bir sahipleri yatırım nispeten küçük bir kısmını oluşturur, ancak, bunlar daha sonra aktif koruma önemli bir faktördür. yeni inşa ürünlerimiz uzman aralığı damar hizmet ve tersane verimliliğinin arttırılması olduğunda ömrünü uzatan, operasyonel maliyetleri azaltmaya yardımcı olur.

Dry dock

Gemiler önemli varlıklardır, fakat normal aşınma ve yıpranma gerçekleşir olarak kendi değer yaşla birlikte azalır.Bakımlı gemiler kiralama pazarında daha cazip ve aynı zamanda ikinci el gemiler için pazarda daha iyi bir fiyat komutu. PPG tüm ürünler tersanesinde bir gemi ve verimlilik ömrünü artırmak için yardımcı aralığı.

iç Deniz

Yurtiçi nakliye çok uygun enerji verimliliği profili vardır ve büyüyen bir pazar sektördür. Bu gemilerin uzun hizmet ömrü, spesifik olarak bu belirli çalışma koşulları için tasarlanmış kaplamalar ile iyi planlanmış bakım gerçekleştirmek için hayati olduğu anlamına gelir. PPG kanıtlanmış, sağlam ürünleri tam portföyü ile bu sektörde pazar liderlerinden biridir.

deniz Stok

Denizde etkili bakım anahtarı uygulamak ve hala zorlu koşullarda iyi performans kolay kaplamaları kullanmaktır.Tüm yüksek kaliteli deniz ürünleri stok kullanmak ve gemi için daha üretken bir uzun ömür sağlamak kolaydır.

açık deniz

offshore endüstrisi için uygun ürünler genişletilmiş hizmet süreleri ile baş edebilmek gerekir. Bizim uygulaması kolay, dayanıklı kaplama sistemleri en agresif koşullarına dayanabilir.

Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook