taşımacılık

Kanıtlanmış Uzun Ömürlü Koruma

PPG;  demiryolu araç dış kaplamalar, tank astarları ve hazne otomobil balataları ürünlerde  kanıtlanmış ve uzun ömürlü demiryolu altyapısı için geniş bir yelpazede  koruma sağlar.

Demiryolu otomobil endüstrisi için kurulmuş performans ve güvenilirlik ile kaplama çözümleri  40 yılı aşkın tecrübe ile hazne araba balataları, tank araba balataları ve demiryolu otomobiller için dış kaplamaların önemli bir tedarikçisi olmuştur.

PPG Ürünleri ve sistemler;  estetik, dayanıklı koruma ve genel vagon bakım maliyetlerini en aza indirmek için gerekli hizmet hızlı dönüş kombinasyonunu sağlayamaktadır.

Dış vagon için;  Alkid, epoksi ve urethances dahil olmak üzere belirli ihtiyaçlarını karşılamak için ürün yelpazesi mevcuttur.

Tank astarları, özel olarak tasarlanmış PPG epoksi, epoksi novalak ve fenolik epoksi sistemler ile  geniş bir yelpazede gerekli koruma ve hizmet ömrünü sağlanmaktadır.

Hazne araba astarları için, epoksi veya üretan sistemleri ile  koruma ve  hizmet süresini en üst düzeye çıkarmayı sağlamaktadır.

Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook