madencilik

Madencilik sektörünün zorlukların üstesinden gelinmesinde PPG Dünya Lideridir

Yüzey madenciliği, yeraltı madenciliği, tarama ve çevresel koşullar en uç şartlardadır ve koruyuculuğu sağlamak amaçlı ürünler ve hizmetler gerektirir.

PPG Gelişmiş kaplama sistemleri;  korumak ve madencilik tesis ve ekipman operasyonel ömrünü uzatmak için tasarlanmıştır. Bunlar kimyasallara son derece dayanıklı ve uzun vadede  aşındırıcı hasara  dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Böylece plansız bakım zamanlarını ortadan kaldırarak, gerekli servis aralıkları azaltan kaplama sistemleri ile verimlilik artmaktadır.

Tasarım ve madencilik sektörü için uzman kaplamaların üretiminde PPG uzmanlık, araştırma ve geliştirme, uluslararası yatırım  üzerine inşa edilmiştir. Bu durum  tercih edilen tedarikçi olarak PPG seçmeye devam çok uzun vadeli müşteriler olarak  yansımaktadır.

madencilik koşulları değişimi jeolojiye  bağlı olduğundan,  destek ve teknik hizmet, spesifik konular ile hayati anlam içermektedir. Ürün ve hizmette  tüm şartlarına göz önüne alan yaklaşım PPG önemli güçlerinden biridir.

Dünya genelinde derinlemesine deneyim

Madencilik sektöründe  Afrika, Asya Pasifik, Amerika ve Avrupa’da geniş bir çalışma alanı bulunmaktadır .Kanada, Rusya, Güney Afrika, Avustralya ve Peru gibi önemli madencilik faaliyetleri  olan ülkelerde PPG uzun vadeli işbirliği yaparak  değerli bilgiler ve yerel ihtiyaçlara farkındalığını  oluşturmuştur.

Yıllar geçtikçe, şartlar   ne olursa olsun müşterilerimizin projelerinde,doğru etüd ile  doğru sonuçlar  için önemli yerel kaynakların yatırımı yapılmıştır.

Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook