Güç

Güç endüstrisi için yüksek performanslı kaplamalar

PPG  enerji sektörlerinde  dünya çapında çözümler sunar:

Keeler & Long, AMERCOAT dahil olmak üzere güç sektörünün tüm yönlerine çözüm sağlayan  bir kaplama tedarikçisi ® , ve SIGMA COATING  ® ürünleri. Yıllardır süregelen Yenilik ve yatırım tecrübeleri ile  kaplama sistemlerinde  amaca uygunluk ve uzun ömürlü koruma ile  güç üreticilerini desteklemek için kanıtlanmıştır  ve bakım maliyetlerini minumum olmasını sağlamaktadır.

Yarının güç jeneratörleri için güvenilir dayanıklılık

Enerji santralleri, maksimum koruma ile kesintisiz çalışmasını sağlamak için çok önemlidir. Bu zorlu gereklilik bakım arasındaki hizmet sürelerinin  az olması anlamına gelir. Birçok güç jeneratörleri de son derece korozif ortamlarda faaliyet göstermektedir. Bu zorlukların üstesinden gelmek için en uyumlu koruyucu kaplama PPG ürünleri ile sağlanmaktadır. PPG ürünleri  kimyasal ve sıcaklık dayanımı, uygulama kolaylığı ve gelişmiş maliyetleri sağlamaktadır.

PPG koruyucu kaplamalar hem yeni tesis tasarımı için geliştirilmiş güvenilirlik ve çevrimiçi zaman katkıda bulunmaktadır hem de  sürekli bakım ve onarımı için planlama yapılabilmesini sağlamaktadır.

Sanayi Deneyimi

PPG boyanın sektörel liderliği  ; enerji sektöründe rakipsiz bir deneyime sahip  geniş sicili ile  dünyanın en zorlu ortamlarında yüksek teknoloji projelerine katılımı ile gösterilir. PPG ürünleri bağımsız kuruluşlarda  test edilmiştir ve korozyon direnci ve dayanıklılık için ömür beklentisini sağlamak için sertifikalıdır.  ASTM ve ISO gibi endüstri şartlarına ve standartlarına uygunluk belgeleri mevcuttur.

Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook