about-us

 

PPG PMC boya; PPG Sigma, Amercoat ,Selemix markalarına sahiptir.

1883 yılında kurulan PPG Pittsburgh küresel merkezlere sahiptir ve dünya çapında yaklaşık 75 ülkede faaliyet göstermektedir.2013 yılında bildirilen net satışlar 15100000000 $ olan firma boya üreticileri sıralamasında global liderliğini devam ettirmektedir.

PPG koruyucu ve Deniz Boyaları Hakkında

PPG Koruyucu ve Deniz Boyaları (PMC) yaygın, koruyucu ve marine boyaları ile  bir dünya lideri olarak istenilen şartlarda maximum koruma  için tasarlanmıştır Dünyanın en zorlu koşullarında ve ortamlarında da dahil olmak üzere çözüm üreten PPG uygulamalarından bazıları şunlardır,

  • Altyapı – Havaalanları, köprüler, boru hatları, stadyumlar, su ve atıksu arıtma tesisleri, su iletim ve depolama hatları,
  • Marine – Denizde yapılan yeni inşa gemiler, iç deniz uygulamaları ve bakım için kaplamalar,
  • Madencilik – Özel kaplamalar maden çıkarma durumlarında  geniş bir yelpazede,
  • Güç fosil yakıt, nükleer, hidroelektrik, rüzgar ve iletim kuleleri
  • Petrol, Gaz ve Kimyasal – Yapısal çelik, depolama tesisleri, proses ekipmanları, borular için son derece özel kaplamalar koruma ve pasif yangın koruma deneyim zenginliğine sahiptir.  En uç aşındırıcı koşullara maruz kalan kara ve deniz petrol ve gaz endüstrisinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

PPG Boya 75  ülkede köklü operasyonları ile üstün destek sunmaktadır. Sürekli gelişim ve yenilikçilik mantığı ile  dünya genelinde müteahhitler, imalatçılar ve uygulamaları için en uygun çözümleri sunmayı  sağlar.

Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook