PPG SIGMASHIELD ™ MTC sistemi

PPG SIGMASHIELD ™ MTC sistemi

YÜKSEK PERFORMANSLI KAPLAMA SİSTEMİ

2×100 mikron mekanik, termal, kimyasal ve antikorozif özellikleri önde gelen endüstri.

PPG SIGMASHIELD MTC sistemi astar (PPG SIGMASHIELD PRIME) ve son kat (PPG SIGMASHIELD MTC) içeren bir benzersiz bir kaplama teknolojisi üzerine inşa edilmiştir.

benzersiz bir kimya teknik performansını maksimize ve sağlam özellikleri yeni inşaat uygulamalarında üstün performans için ideal bir çözümdür yaparken yerinde ve tam onarımı için bir ticari ses çözüm sunuyor bu akıllı kuru yük sistemini tutar.

PPG SIGMASHIELD MTC sisteminin Faydaları

  • Benzersiz kaplama teknolojisi 2×100 mikron teknik performansını maksimize
  • demir cevheri gibi güçlü mekanik özellikleri kaplama ağır, yoğun yüklerin etkisi ve sürekli aşınmaya dayanacak, böylece
  • Aktif yüklerin mümkün olan en geniş aralığı yapılabilir, böylece olağanüstü kimyasal direnç
  • korozyona karşı Sağlam, uzun süreli koruma
  • kaplamanın kolay temizleme ön yükleme denetimler hızlandırır

KİMYA SEKTÖRÜNDE BENZERSİZ YÜKSEK PERFORMANS

PPG SIGMASHIELD MTC sistemi

100 mikron (4 mil) 2 katmanlarında maksimize performans

PPG SIGMASHIELD MTC sistemi kaplamanın sertleştirici bir ön tepkimeye sokulur aminden oluşan eşsiz kimyası kullanır. Bu “Kickstart” kaplama ve zaman kür sonuçlarının kür etkisi vardır ve sektörde en hızlı arasındadır servise geri döner.

Amin sertleştirici bağlayıcı sisteminin yapışkan gücünü artırmak moleküler tasarım ön polimerler vardır. çeliğe uygulandığında Bu sınıf antikorozif özellikleri iyi sonuçlanır. Mevcut sistemlerde uygulandığında bu gelişmiş yüzey toleransı sunuyor.

bağlayıcı matris kullanılan katı epoksi sıcaklık hoşgörülü bir sistem sunar.Bu olağanüstü mekanik, termal ve kimyasal direnci kolay temizlik ve başarılı ön yükleme denetimleri için mükemmel yüzey sertliği yanı sıra sağlanır.

PPG SIGMASHIELD MTC sisteminde Özgün Kimya 100 mikron (4 mil) iki kat performansı optimize teslim eder. Sıcak kömür taşırken demir cevheri kargo ve beş gün taşırken Uygulamadan sonra gemi sadece iki gün hizmet devam edebilirsiniz.

kargo geçiş için maksimum esneklik

PPG SIGMASHIELD MTC sisteminin formülasyonunda atıl hammadde dikkatli seçimi istenmeyen kimyasal reaksiyonlar kaçınılması edilmesini sağlar ve böyle bir sistemin tüm IMSBC yükler ve daha güvenli çalışmasını sağlayan mükemmel kimyasal direnç sağlar.

En iyisi sınıf aşınma ve korozyon kontrolü

PPG SIGMASHIELD MTC sistemi

2240 saat sonra sistemin Tuz püskürtme testi

Sistemin mükemmel bir anti-aşındırıcı ve korozyon önleyici özellikleri damarların ömrünü uzatır ve nedeniyle yüksek cam geçiş astar boya matrisine yapan geniş bir sıcaklık aralığında etkilidir. Bunun bir sonucu olarak, yaygın damar işlemi sırasında kargo yerine oturmasının neden olduğu hasarlar minimize edilmektedir.

Amin sertleştirici yerleşik yüzey ıslatma özellikleri mükemmel yapışma, anti-korozyon sağlamak ve sürünme direnci. kaçınılmaz mekanik hasar sonunda meydana gelir, bu nedenle zaman etkilenen bölge sınırlıdır ve bu yüzden kaplamanın ömrünü uzatır.

Sistem, gerçek uygulama taklit etmek için dizayn kontrollü durumlarda kapsamlı testler uğramıştır. nem varlığında, sıcaklık devirleri için çeşitli kimyasal olarak aktif yük içeren kapalı ortamlarda uygulanabilir ve tabi olduğunda, PPG SIGMASHIELD asal balast tankı kaplamanın benzer küçük undercreep (sergileyen en iyi olarak sınıf astar olduğu bulunmuştur sistemi).

Aşağıdaki benchmark test sonuçları PPG SIGMASHIELD MTC sistem yarışmacı daha üst kalınlığı kaplama sistemleri daha iyi performans göstermektedir.

Visit Us On TwitterVisit Us On Facebook